Gross Liebental — котеджне містечко комфорт-класу. На його території сотні років тому жили працелюбні та завзяті європейці: фермери. ремісники, виробники, підприємці та винахідники. Вони розвивали регіон та створювали спадщину на покоління вперед. Ми переймаємо краще від них, створюючи містечко для успішних та відповідальних людей.

Тут ви маєте багато можливостей для розвитку власної справи, самореалізації, спілкування з однодумцями, виховання дітей, спорту, творчості та відпочинку. Ми створили всі умови для різнобарвного життя: комфортне житло, повну безпеку, автономність та самодостатню інфраструктуру.

35 га

загальна площа містечка

SMART SUSTAINABLE CITY

35 га

загальна площа містечка

900

будинків

20 000 м2

паркових і зелених зон

2300

мешканців

1,5 сотки

мінімальна ділянка

24/7

охорона містечка

ГЕНЕРАЛЬНИЙ ПЛАН GROSS LIEBENTAL

ZEZMAN eCity

Ключові переваги

Gross Liebental — містечко крафтових виробників, підприємців, спортсменів та творчих людей. Тут легко знайти нових друзів та партнерів для бізнесу. Містечко має багато особливостей і виділяється на одеському ринку нерухомості.

Будинки ready-to-use

Ми робимо все, щоб будинок відповідав вашим потребам та стилю життя. Здаємо житло у форматі ready-to-use — повністю готовим до переїзду.

Автономність

На територію Gross Liebental проведено всі комунікації. Але, за потреби, містечко стає повністю автономним. У нас є власна когенераційна установка, що ефективніша за ТЕЦ. В проект будинку можемо закласти генератор, сонячні панелі, вітряк, баки для збору дощової води, індивідуальне опалення різних типів.

Крафтовість

Крафтові виробники переїжджають до Gross Liebental, бо тут можна розвивати свою справу, завдяки продуманій інфраструктурі, community однодумців та можливості облаштувати майстерню вдома.

Єдиний дизайн-код

Квартали містечка будуються в єдиному стилі. Це розповсюджена в Європі практика, що дозволяє сформувати цілісний та затишний простір.

Різні формати нерухомості

В Gross Liebental вам доступні модульні будинки від 26 до 80 кв.м., а також котеджі від 80 до 150 кв.м. Також можете придбати просто ділянку землі від 1,5 соток.

Безпека

Охорона 24/7, відеоспостереження, близькість екстрених служб роблять містечко безпечним. У вашому будинку можемо спроектувати багатоцільову кімнату безпеки.

Інфраструктура комфорт-класу

Крім побутових об’єктів, як магазини та поштові відділення, в Gross Liebental будуть кафе та ресторани, SPA та бані, всесезонний басейн, зоопарк відкритого типу, няня-клуби, спортивні клуби та багато іншого.

Community успішних людей

Завдяки розвиненій інфраструктурі та нашому сприянню, в містечку швидко утворюються нові спільноти за інтересами. В Gross Liebental ніхто не почувається самотнім.

  • Ключові переваги
  • Будинки ready-to-use
  • Автономність
  • Крафтовість
  • Єдиний дизайн-код
  • Різні формати нерухомості
  • Безпека
  • Інфраструктура комфорт-класу
  • Community успішних людей

CONTACT US

Наші менеджери завжди допоможуть Вам підібрати найкращий варіант

Я Катерина,
клієнт-менеджер
компанії ZEZMAN

... loading

ТЕХНОЛОГІЇ БУДІВНИЦТВА

SIP-панелі

Керамзітоблок

Правильний мікроклімат

Підвищена звукоізоляція

Мансарди без опор

Сейсмологічна стійкість 

Ready-to-use

Пожиттєва економія на опалені

ІНВЕСТИЦІЇ РОЗВИТКУ РЕГІОНУ

Збудовано сквер ім. Добрянського в СМТ Авангард

Провели нові мережі електропостачання, водопроводу, каналізації, водовідведення, газифікації для мешканців містечка та всього довколишнього району

Реконструкція аварійного колектора на вул. Літаковий

Спільно з Авангардівською селищною радою реконструйовано стадіон в Авангарді.

ЛОКАЦІЯ

м. Одеса, 7 км Овідіопольської дороги

Транспорт

Аеропорт

5 хв

Автовокзал

15 хв

Залізничний вокзал

20 хв

Визначні пам'ятки

Аркадія

40 хв

Оперний театр

25 хв

Центр міста

20 хв

Шопінг та розваги

Аквапарк

2 хв

Найближчий пляж

40 хв

Епіцентр

5 хв

Інфраструктура

Інфраструктура

2 хв

Дитячий садок

5 хв

Поліклініка

20 хв

Життя в Gross Liebental

Хід будівництва