Місія холдингу ZEZMAN — будувати міста, що надихають людей жити краще.

Для досягнення цієї місії ми маємо робити більше, ніж звичайні бізнеси. Саме тому у 2021 році наш холдинг долучився до мережі Глобального Договору Організації Об’єднаних Націй і тепер ми будуємо свою стратегію відповідно до цілей Сталого розвитку та принципів Договору.

GLOBAL COMPACT

Глобальний договір ООН

ООН визначає Сталий розвиток, як спосіб ефективно розвивати та масштабувати бізнес з урахуванням потреб майбутніх поколінь.
Тому вже сьогодні, при сталому будівництві містечок та інфраструктури, ми продумуємо можливості його розвитку на наступні десятиліття наперед, ми дбаємо про ощадливе використання природних ресурсів та соціальні потреби майбутніх поколінь.

Слово СЕО

МЕТА СТАЛОГО РОЗВИТКУ

Сучасний відповідальний бізнес не може розвиватися та заробляти, якщо він не турбується про добробут своїх співробітників, комфорт клієнтів, прозорі та чесні умови співпраці з партнерами.

Співробітниками

СПІВРОБІТНИКАМ

Робота у сталих компаніях дозволяє людям працювати над масштабними, важливими для суспільства проектами та швидко зростати професійно. Такі компанії пропонують кращі умови праці та надають більше соціальних гарантій.

Клієнтам

КЛІЄНТАМ

Участь у Глобальному договорі накладає на компанії додаткову відповідальність за відповідність продукту найвищим стандартам якості, використання зелених технологій та турботу про соціальну корпоративну відповідальність.

Партнерам

ПАРТНЕРАМ

Співпраця з компаніями, що долучились до стратегії Сталого розвитку, покращує інвестиційну привабливість бізнесу, гарантує більш прозорі, відкриті та довготривалі відносини.

Сьогодні у світі існує 17 цілей Сталого розвитку та 10 принципів Глобального Договору ООН, яких притримуються всі глобальні компанії,що вирішили розвивати бізнес з думкою про майбутнє своїх співробітників, громади та цілого світу.

Холдинг ZEZMAN став першим девелопером в Україні, що також взяв на себе відповідальність розвиватися за принципами Сталого розвитку і вже сьогодні робить конкретні кроки для досягнення своєї мети.

Ціль 4:

Забезпечення всеохопної і справедливої якісної освіти та заохочення можливості навчання впродовж усього життя для всіх

З вересня 2021 року у містечку ARTVILLE працює сучасна школа першого ступеня ARTVILLE Urban School. Школа розрахована на 50 дітей, які можуть проходити навчання по програмі Нової української школи у комфортних умовах, прямо поруч зі своїм домом. У кожному проекті ZEZMAN передбачена розвинена освітня інфраструктура, щоб діти різного віку могли отримувати всеохопні знання та розвивати творчі здібності.

Діти у школі
Клас
Учень
1 вересня у школі
Діти у класі
Уроки мистецтва
Уроки творчості
Дитячий майданчик

Ціль 9:

Створення стійкої інфраструктури, сприяння всеохопній і сталій індустріалізації та інноваціям

Для сталого життя та розвитку житлових проектів холдингу ZEZMAN ми розбудовуємо нову сучасну технічну інфраструктуру. Ми прокладаємо нові надійні комунікаційні мережі водопостачання, каналізації та енергопостачання.

Кран
Будівництво
Будівельні роботи
Будівництво парку
Прокладаємо каналізацію

Ціль 11:

Забезпечення відкритості, безпеки, життєздатності й екологічної стійкості міст і населених пунктів

Мета кожного проекту ZEZMAN — покращення життя людей: мешканців містечок і всієї громади. Для чого ми будуємо комфортне житло, спортивну та соціальну інфраструктуру, проводимо різноманітні свята та освітні заходи.
У 2020 році ми провели реновацію спортивного майданчика та відкрили великий спортивний простір на території Авангардівської ОТГ з багатофункціональним полем, майданчиком для воркаута та скейт-парком. Ця ініціатива була відзначена нагородою Partnership for Sustainability Award 2021.

Мама з малям
Діти в парку
Мешканці на святі
Мешканці Artville
Мешканці у парку Artville
Комюніті мешканців
Літні мешканці

Ціль 16:

Сприяння побудові миролюбного й відкритого суспільства в інтересах сталого розвитку, забезпечення доступу до правосуддя для всіх і створення ефективних, підзвітних та заснованих на широкій участі інституцій на всіх рівнях

Ще одна важлива мета холдингу ZEZMAN — позбуття корупції на всіх рівнях нашої роботи: від місцевого до державного. Щоб будувати прозорий та відкритий бізнес без корупції ми створили окремий підрозділ Compliance, який проводить постійний аудит на відповідність процесам найжорстокіших вимог законодавства.

Розвиток
Аудит
Відкриття поліцейського відділення в Artville
Комісія з аудиту

Ціль 17:

Зміцнення засобів здійснення й активізація роботи в рамках Глобального партнерства в інтересах сталого розвитку

Будуємо стратегічне партнерство з громадою та представниками влади Об’єднаної територіальної громади Авангард на території якої розбудовуємо проекти, що змінюють якість життя тисяч людей на краще.

Авангардська ТГ
Zezman community day
Мешканці Авангарду
Свято Авангарду
Тренер та футболіст
Команда Авангарду з футболу
Прапор в Авангарді