З перших годин війни холдинг ZEZMAN розпочав масштабну програму допомоги Територіальній обороні та Збройним силам України, об’єднав мешканців, суспільство і команду у боротьбі за нашу перемогу!

Допомога ЗСУ

ТЕХНІКА та МАТЕРІАЛИ

Матеріально-технічне забезпечення військових стало найпершим пріоритетом від початку повномасштабного вторгнення. Ми надали будівельну техніку та матеріали, дизельне паливо, організували більше 15 км окопів та облаштували 40 бліндажів для військових ППО.

6 автомобілів
Фундаментні блоки
Мішки з піском
Плити перекриття
Їжаки
Колючий дріт
Паливо
Шифер
Балки

ВОЇНИ ZEZMAN

Співробітники на фронті

ГУМАНІТАРНА ДОПОМОГА

Надання гуманітарної допомоги також є важливим пріоритетом для нас. Окрім забезпечення військових приміщеннями, амуніцією та харчуванням, ми надаємо допомогу Миколаївському регіону, що постраждав внаслідок російської агресії.

Співробітники на фронті

ПОЗИЦІЯ ХОЛДИНГУ

CEO-ZSU

«Війна росії проти України — це війна невігластва та регресу проти розвитку, процвітання та людяності.

З першого дня повномасштабного вторгнення ми відкрито заявили позицію холдингу ZEZMAN — докласти більше, ніж максимум зусиль для підтримки Збройних сил та об’єднання людей заради спільної перемоги, мирного та заможного майбутнього.»

Засновник та СЕО холдингу,
Борис Голденштейн

КОЛІР МИРУ

Прапор України — наша гордість та символ непереможної нації. В той час, як ворог погрожував нашому місту, ми вирішили проявити свою єдність та організувати творчий спротив ворожим ІПСО.
Спільно з Одеською міською радою ми провели флешмоб #КОЛІР_МИРУ та забезпечили сотні одеситів фарбою для малювання прапору на своєму будинку. В результаті на вулицях Одеси з’явилось понад 1500 національних прапорів. А у березні, за ініціативи холдингу ZEZMAN, ми створили патріотичні мурали для підтримки незламного духу містян.

Прапори по місту
Прапори по місту
Прапори по місту
Прапори по місту
Прапори по місту
Прапори по місту
Прапори по місту
Прапори по місту

ZEZMAN COMMUNITY

Хоробрість, сміливість та єдність нашого суспільства вже вразили цілий світ. Задача холдингу ZEZMAN — підтримувати бойовий дух мешканців і команди та надавати можливість зробити свій вклад в Перемогу. Разом ми виготовляємо окопні свічки, розписуємо прапори зі словами підтримки, ліпимо вареники для захисників та розфарбовуємо Одесу у кольори прапору сильних та сміливих!

Окопні свічки
Готуємо для ЗСУ
Мати з донькою
Крашанки
Свічки для ЗСУ
Вареники для ЗСУ

ТУРБОТА ПРО КОМ'ЮНІТІ

Восстановление

Оточувати турботою та гарантувати безпеку — важлива задача холдингу. Під час війни ми особливо турбувалися про своє ком’юніті:


  • облаштували укриття для співробітників та мешканців містечок
  • сприяли створенню громадського патруля у містечку Artville
  • евакуювали співробітників із гарячих точок
  • організувати професійну психологічну підтримку співробітникам та їх сім’ям

За час реалізації програми допомоги Територіальній обороні та Збройним силам України робота холдингу була неодноразово відзначена Подяками та Грамотами. Ми пишаємось тим, що результати нашої роботи приносять користь та вклад у Перемогу!

СИМВОЛ НЕЗЛАМНОСТІ

Від першого дня війни ми в ZEZMAN Holding старанно працюємо заради реалізації головної цінності — мирного щасливого життя у своєму домі. Ми зводимо будинки, здаємо ключі від квартир з ремонтом та тримаємо слово перед інвесторами.
Ми вирішили закарбувати у сталь наші з вами перемоги за цей важливий рік та встановили пам’ятну табличку на новому будинку у містечку KEKS, разом з тим і відзначити початок передачі ключів другого будинку.

Докладніше