ZEZMAN – міжнародний інвестиційно-девелоперський холдинг, який займається ефективним розвитком територій шляхом створення житлових та комерційних проектів, побудови рекреаційної та соціальної інфраструктури.Створюючи проекти у концепції #ZEZMAN_City ми хочемо забезпечити нову цивілізаційну модель розвитку територій, яка допоможе увійти до списку розвинених європейських країн.

ЦІННОСТІ

Філософія, естетика та функціональність наших проектів базуються на трьох ключових цінностях ZEZMAN. Вони лягають в основу всього, що ми робимо: від пошуку найкращої земельної ділянки та використання зелених технологій до організації суспільних просторів та свят для мешканців.

Комфорт та добробут

#PEOPLE FIRST

Створюємо затишні будинки, житлові комплекси та сучасні містечка, щоб надихати людей жити краще. Нам важливо, щоб мешканці відчували себе більш відкритими, щасливими та реалізували себе у спільноті однодумців.

Новаторство та технологічність

#HELICOPTER VIEW

Наші проекти створені та розвиваються за принципами сталого розвитку, екологічності та бережливого ставлення до природи. Це дозволяє проектам у перспективі зростати, розвиватися та розкривати потенціал регіону.

Естетика та функціональність

#COMFORT 360°

Кожен девелоперський проект ZEZMAN це цілісна екосистема, наповнена необхідною інфраструктурою, естетикою і першокласним сервісом. Такий підхід забезпечує високу ліквідність та інвестиційну привабливість активів.

НАПРЯМКИ РОБОТИ ХОЛДИНГУ

Бізнес-система холдингу ZEZMAN дозволяє гармонійно та комплексно розвивати території, створювати нові українські міста. Для реалізації місії компанії та покращення якості життя людей ми залучаємо найкращих українських та європейських партнерів за ключовими напрямками.

Пошук перспективних територій

URBAN
DEVELOPMENT

пошук нових перспективних територій для проектування та будівництва міст майбутнього, створення сучасної соціальної інфраструктури

Розвиток бізнес-культури

CITY
INDUSTRIAL

розвиток інноваційної бізнес-культури шляхом створення інфраструктури індустріальних та технопарків

Розробка єдиної діджитал-платформи

DIGITAL
COMPANY

розробка єдиної діджитал-платформи для взаємодії бізнесу, держави, сервісних компаній та жителів створених міст

Створення актуальних інвестиційних продуктів

INVESTMENT
PLATFORM

створення актуальних інвестиційних продуктів для фінансування створення соціально-значущих проектів у сфері нерухомості

Забезпечення комфорту та безпеки жителів

CITY
SERVICE

забезпечення комфорту та безпеки жителів створених міст та розвиток екосистеми всіх проектів

КОНЦЕПЦІЯ ZEZMAN CITY

Усі проекти ми створюємо в єдиній концепції, яка відображає наші цінності та прогресивні підходи до організації життя людей. У наших містечках людина стає частиною різних ком'юніті за інтересами, а територія наповнена різними функціональними кластерами для забезпечення всебічного комфорту. Така екосистема здатна стабільно розвиватись десятки років за рахунок створення сучасної інфраструктури та забезпечення необхідних сервісів на всіх рівнях.

ZEZMAN СЬОГОДНІ

Сьогодні у портфелі проектів холдингу житлові містечка, мультифункціональний комплекс, освітній центр, ландшафтний парк та коворкінг. Ми розвиваємо існуючі проекти та вже працюємо над десятками нових ініціатив щодо покращення життя людей.

СЬОГОДНІ

ЗАВТРА

2 житлових райони

Наші містечка стануть улюбленим будинком для 18 000 чоловік. У них створено сучасну інфраструктуру для всебічного комфорту, розваг та відпочинку всіх груп мешканців.

Сьогодні ми будуємо два житлові містечка в Одеській агломерації за принципами сучасного урбанізму.

Сучасний урбанізм
Наші інвестори

Ергономічні квартири з готовим ремонтом, естетика та функціональне наповнення територій, розвинена інфраструктура для життя, роботи та навчання дітей залучають велику кількість інвесторів у проекти ZEZMAN HOLDING.

Реалізація концепції ZEZMAN CITY забезпечує високий попит на житлову та комерційну нерухомість у містах.

Концепція ZEZMAN CITY
Будинки в експлуатації

Мешканцями ZEZMAN CITY вже стали понад 4500 людей. Для забезпечення комфорту та безпеки у кожному проекті створено власну керуючу компанію, яка допомагає вирішувати всі побутові питання – від виклику технічних фахівців до пошуку орендарів для житла інвесторів.

Ми вже передали мешканцям проектів ZEZMAN HOLDING ключі від понад 1700 квартир з готовим ремонтом.

Передача ключів
Наша команда

Висока кваліфікація та досвід співробітників, залучення ТОПових українських та європейських фахівців з урбаністики та дизайну міст, постійне навчання та яскраве корпоративне життя залучають до команди найкращих професіоналів галузі.

Сила, сміливість та професіоналізм команди ZEZMAN HOLDING дозволяють проектувати та створювати масштабні проекти, які змінюють життя людей на краще

Команда ZEZMAN HOLDING
Будинки на стадії будівництва

Професійний менеджмент та досвід команди ZEZMAN HOLDING дозволяють безперервно реалізовувати масштабні проекти та швидко адаптуватися до будь-яких змін.

Масштаби та актуальні концепції проектів надихають нас на швидкий розвиток міст майбутнього.

Масштаби та концепції
Земля в управлінні

Проекти ZEZMAN HOLDING доповнюють, розвивають та примножують потенціал кожної конкретної території з огляду на її історію та перспективи розвитку. Наше завдання — гармонійно вписати нові міста в контекст навколишнього середовища, зробити його привабливим для життя, роботи та ведення бізнесу.

Ми створюємо унікальну ідентичність та покращуємо якість кожного гектара землі, що знаходиться у власному управлінні.

Розвиток територій
Комерційна інфраструктура

Під час проектування комерційних приміщень ми враховуємо, що клієнтами наших партнерів стануть не лише тисячі мешканців містечок, а й аудиторія довколишніх районів. Такий підхід забезпечує високий попит та широкі можливості розвитку бізнесу у проектах ZEZMAN HOLDING.

Формат та масштаби проектів ZEZMAN HOLDING забезпечують високий попит на товари та послуги об'єктів комерційної інфраструктури.

Комерція у проектах
Парки та зелені зони

У кожному проекті ZEZMAN HOLDING ми створюємо парки та зони для відпочинку, занять спортом та пікніків. Ми вже збудували капсульний парк у містечку ARTVILLE, працюємо над створенням бульвару KEKS та великим рекреаційним проектом на березі водойми.

Якісний різноманітний відпочинок та гарне самопочуття мешканців – наш головний фокус у проектуванні рекреаційних зон.

Парки та зони відпочинку

GLOBAL COMPACT

Глобальний договір ООН

ООН визначає Сталий розвиток, як спосіб ефективно розвивати та масштабувати бізнес з урахуванням потреб майбутніх поколінь.
Тому вже сьогодні, при сталому будівництві містечок та інфраструктури, ми продумуємо можливості його розвитку на наступні десятиліття наперед, ми дбаємо про ощадливе використання природних ресурсів та соціальні потреби майбутніх поколінь.

Слово СЕО

ZEZMAN HISTORY

друга черга капсульного парку
2022
Ми будуємо міста. Далі
24 лютого 2022 року в Україні розпочалася повномасштабна війна.

Сильний менеджмент, сміливість та досвід команди холдингу дозволили не призупинити роботу ні на день. Нам вдалося швидко пристосуватися до нових реалій життя. Це стосується не лише організації безпеки працівників та мешканців, а також проектування житла та роботи компанії під час постійної загрози.

Ми продовжили будувати міста, здавати ключі від нових квартир із ремонтом, приєдналися до розробки національних та європейських програм відновлення зруйнованих міст.

Дізнайтесь більше про роботу холдингу в нашому дайджесті.

друга черга парку
2 черга капсульного парку
2021
2 черга капсульного парку
2 черга капсульного парку

У липні 2021 року ми здали другу чергу капсульного парку. У містечку з'явилися зона воркауту з турниками та брусами, унікальний атракціон «Місячний кратер» з «підземними» тунелями, будиночки, бізиборди та дитячі меблі для сюжетних ігор, гойдалки-гнізда та гойдалки-шини, трибуна глядачів для майбутнього футбольного поля. Останню також можна використовувати як літній театр. Уздовж парку відкрилися спортивна зала, доставка суші, відділення «Укрпошти», зоомагазин.

Помилуйтесь капсульним парком на сайті ARTVILLE

2га черга парку
Квартири з терасами
2020
Квартири з терасами
КВАРТИРИ З ТЕРАСАМИ

Відкрили вам новий рівень комфорту, який доступний у квартирах з терасами над Urban Market. Своя тераса – це особистий двір, у якому можна займатися спортом, грати з дітьми, приймати гостей чи влаштовувати сімейні вечері.

Мешканці квартир над Urban Market мають свої двори між небом і землею — публічні тераси. Вони розташовані на різних поверхах Urban Market та з'єднані між собою. Тут йога-парк, майданчик для івентів, критий спорткомплекс, дитячі майданчики та зони барбекю. Частина терас доступна лише мешканцям міста чи конкретного будинку.

Більше про квартири з терасами

Тераси
URBAN MARKET
2020
URBAN MARKET
URBAN MARKET

Запустили великий проект, який забезпечить інфраструктурою міста ARTVILLE та KEKS – Urban Market. У ньому зосереджено все необхідне для комфортного життя: школа та дитсадок, поліклініка та спортивний центр, фермерський ринок та фудкорт, магазини та кафе.

Інфраструктурний проект
Житлове містечко KEKS
2020
Житлове містечко KEKS
ЖИТЛОВЕ МІСТЕЧКО KEKS

2020 року ми продовжили розробляти ідею заміського життя з міським рівнем комфорту. Так з'явилося KEKS – житлове містечко з характером. Ви самі формуєте стан вашої квартири: чорнове оздоблення, чистовий ремонт або повний набір - ремонт, меблі та техніка. П'ятиповерхові будинки житлового містечка формують зачинені двори без машин. У них мешканці мають зони барбекю, альтанки, дитячі майданчики, зони для вигулу тварин, багато лавок і спортивні майданчики.

Дізнайтесь більше про житлове містечко KEKS

Містечко KEKS
Капсульний парк
2019
Капсульний парк
КАПСУЛЬНИЙ ПАРК

Капсульний парк робить житлове містечко ARTVILLE особливим. Його ідея полягає в тому, що кожна капсула має своє наповнення, залежно від виду активності: спілкування, спорт, активні або сюжетні ігри, вигул домашніх тварин.

Будівництво парку розбите на 3 черги. Першу ми здали 2019 року — у містечку з'явилися підвісні крісла-кокони, спортивний та дитячий майданчики, арт-інсталяція. Уздовж парку відкрилися коворкінг, дитячий центр розвитку та кав'ярня.

Помилуйтесь капсульним парком на сайті ARTVILLE

Парк Artville
Перша черга ARTVILLE
2018
Перша черга ARTVILLE
Перша черга ARTVILLE

Перші будинки ARTVILLE здані та заселені у грудні 2018 року. З цього моменту активно розвивається інфраструктура містечка: з'являються послуги першої необхідності, магазини, кав'ярні, дитячий центр, коворкінг.

Також у 2018 році ми провели ребрендинг та стали групою компаній ZEZMAN. У перекладі на українську — «Час прийшов». Настав час створювати містечка майбутнього, переймаючи найкращі зарубіжні практики. Настав час комфортного життя.

Дізнайтесь, як виріс ARTVILLE з 2018 року

Перша черга
Житлове містечко ARTVILLE
2016
Житлове містечко ARTVILLE
Житлове містечко ARTVILLE

Ми вирішили, що можемо запропонувати українцям якіснішу житлову нерухомість, будуючи містечка, в яких враховуються всі інтереси мешканців. Так виникла ідея нашого першого проекту — ARTVILLE.

ARTVILLE - це житлове містечко комфорт-класу. Окрім 4000 квартир, тут є вся інфраструктура для життя: капсульний парк та публічні тераси, школа, дитячий садок, поліклініка, спорт-центр, транспортний хаб, коворкінг, продуктові магазини, аптеки та навіть один із пунктів ROZETKA. За безпекою слідкує власна охоронна служба, а побутовими питаннями займається наша компанія, що управляє.

Містечко ARTVILLE
ЖК ПАРИЖ
2015
ЖК ПАРИЖ
ЖК ПАРИЖ

Один із наших проектів — житловий комплекс, кинутий попереднім забудовником. Його будівництво було заморожено 5 років. За 2 роки ми перетворили недобудову на елітний житловий комплекс на Французькому бульварі і назвали його «Париж». За будинком досі стежить наша компанія, що управляє, а безпеку забезпечує команда охорони.

Дізнатись більше про «Париж»

ПАРИЖ
Zezman logo