Дбай! — цифровий сервіс для мешканців ZEZMAN City, що займається обслуговуванням житлових містечок. У переліку послуг представлено десятки пунктів, що об’єднують підтримку чистоти та безпеки містечок, справності всіх механізмів та інженерних систем, адміністративні обов’язки та зв’язок з мешканцями.

Чотири прояви Дбай!

Дбай! — сервіс турботи про комфорт мешканців житлових містечок ZEZMAN HOLDING. Дбай! має чотири прояви.

Передбачені послуги Дбай!

Кожен мешканець житлових містечок ZEZMAN Holding знає, що їх Comfort 360° забезпечується насамперед щоденною роботою ДБай!

Додаткові побутові послуги Дбай!

Турбота про членів ZEZMAN Community продовжується в широкому переліку послуг, які Дбай! надає за додаткову оплату.

Диджитал Дбай!

Zezman City bot — зручний цифровий сервіс, де буде розміщено все, що вам може знадобитись в побуті і навіть більше.

Дбай! в ZEZMAN HUB

Центр сервісу про комфорт в містечках знаходиться в ZEZMAN HUB. Менеджери Дбай! з радістю оформлять Вашу заявку та проконсультують.

  • Передбачені послуги Дбай!
  • Додаткові побутові послуги Дбай!
  • Диджитал Дбай!
  • Дбай! в ZEZMAN HUB

Сервіси та послуги

Турбота про мешканців і створення комфорту 360 — основна мета існування сервісу Дбай! Ми надаємо весь перелік необхідних послуг та ретельно слідкуємо за високою якістю обслуговування кожного мешканця.

Оренда

Дбай! PRO оренду

Сервіс Дбай! PRO оренду - експерт у сфері управління квартирами для здачі їх в оренду в житлових містечках ARTVILLE та KEKS.

Професійне управління включає в себе безпеку житла, клінінг, дрібний ремонт, доукомплектацію квартир та пошук орендарів для них.

Обираючи послуги Дбай! PRO оренду, власники квартир отримують не тільки професійне управління, але й можливість пасивного доходу без зайвих клопотів. Наші експерти докладають всіх зусиль, щоб квартира завжди була в оренді та приносила стабільний прибуток.

Дізнатись більше

Дбай! PRO паркування

Ми розуміємо, що забезпечення зручності та безпеки автомобілів наших мешканців та їх гостей — це надзвичайно важлива задача, тому ми створили послугу оренди паркомісця, щоб жителі відчували спокій та комфорт у наших житлових містечках.

Для зручності в управлінні парковки нашими мешканцями, ми розробили чат бот в Telegram — Дбай! PRO паркування.

В ньому кожен житель або гість має змогу забронювати собі паркомісце та оплатити його лише за декілька кліків.

Паркування
Дбай! Телеграм бот

ZEZMAN City Bot

Ми розробили Telegram bot, що допомагає нашим мешканцям вирішувати побутові проблеми у пару кліків. Сьогодні вже доступні послуги оплати комунальних послуг, перевірка стану балансу по оплатам розстрочки.
Щодня ми працюємо над удосконаленням і розширенням функцій Telegram bot, щоб надати максимум корисних та зручних сервісів мешканцям містечок ZEZMAN.

Telegram bot

Ініціативи ком’юніті

У житлових містечках ZEZMAN утворюються спільноти людей, які полюбляють цікаво проводити час, влаштовуючи спортивні змагання, вечори настільних або консольних ігор, посиденьки та багато іншого. У Дбай! вітають ініціативи мешканців та готові підтримувати їх ресурсами житлових містечок.
Мешканці можуть написати в Telegram bot і запропонувати ініціативу .

Діти в парку Артвіль
Футбол в Авангарді
Кав'ярня в Артвіль
Йога в Zezman Hub
Діти малюють
Драгон боти

Дбай! щодня працює над диджиталізацією різних процесів. Слідкуйте за Дбай! в наших соціальних мережах, щоб бути в курсі усіх новин!