Агенції нерухомості

Відкриті стійкі взаємовигідні відносини з агентами з нерухомості - невід'ємна частина стратегії ефективного партнерства ZEZMAN Holding. Відмінна репутація компанії, висока ліквідність, широкий вибір активів житлової та комерційної нерухомості дозволяють нам пропонувати вигідні умови для роботи з ріелторами.

Понад 4000 мешканців високо оцінили естетику, безпеку та комфорт наших містечок. Вигідні умови розстрочки, спеціальні ціни при оплаті повної вартості та великий вибір різноманітних планувань допоможуть швидко підібрати потрібний актив для вашого клієнта.

305 536 м2

житлової та комерційної нерухомості
доступно до продажу

ТИПИ АКТИВІВ

Сьогодні для продажу доступні ліквідні активи для ваших клієнтів

560+

квартир

1 519+

комор

6 490 м²+

комерційних приміщень

254+

паркомісць

Підпишись на телеграм канал із актуальними активами

Підписатись на канал із активами

СЕРВІСИ ДЛЯ РІЄЛТОРІВ

Швидко зарезервувати актив або підготувати для клієнта прорахунок за розстрочкою можна, скориставшись нашими швидкими сервісами для ріелторів.

Як оформити угоду

Підберіть актив

На запит клієнта на сайті оберіть тип квартири, кількість кімнат, визначте необхідність наявності тераси та визначте планування квартири.

Розрахуйте розстрочку

Для стимулювання продажів у ZEZMAN діють зручні програми розстрочки, можна отримати знижку або придбати в кредит. Умови та вартість просто розрахувати на кредитному калькуляторі.

Забронюйте актив та закріпіть клієнта

Після вибору квартири та умов придбання у спеціальній формі або телефоном у вашого менеджера забронюйте актив для клієнта. Також не забудьте закріпити клієнта, щоб угода була прив'язана до Вас.

Оформіть угоду

Перед укладенням договору обов'язково зафіксуйте час оформлення угоди та надішліть документи клієнта (фото паспорта та ІНН) вашому менеджеру в Центрі продажу.

Заробляйте з ZEZMAN

Після завершення угоди Ви отримаєте грошову винагороду за сприяння продажу активів ZEZMAN.

  • Підберіть актив
  • Розрахуйте розстрочку
  • Забронюйте актив та закрепіть клієнта
  • Оформіть угоду
  • Заробляйте з ZEZMAN

Як стати партнером

1.

‌ Як стати партнером Як стати партнером

Зв'яжіться з менеджером

Надайте документи

Підпишіть угоду

Отримуйте інформацію

по актуальним активам та акціям у нас у Telegram

Почніть заробляти

ЯК СТАТИ ВІЛЬНИМ АГЕНТОМ

Якщо ви не є співробітником агентства нерухомості, заробляти на продажах активів ZEZMAN можна в ролі вільного агента. У такому разі за успішні угоди вам буде нараховано бонуси на покупку власних активів.

Підпишіть Угоду про співпрацю

Зв'яжіться зі спеціалістом центру продажу ZEZMAN, дізнайтеся про детальні умови співпраці за програмою вільного агента або рефералу, перелік документів необхідних для підготовки Угоди.

Забронюйте актив для клієнта

У спеціальній формі на цій сторінці натисніть кнопку “Зарезервувати квартиру” та заповніть дані активу, який вибрав ваш клієнт.

Отримайте підтвердження

Протягом 2 робочих днів після заповнення форми вам зателефонує фахівець або надішле повідомлення про підтвердження. Винагорода за угоду буде нарахована лише у разі підтвердженого бронювання.

Оформіть угоду

У центрі продажу ZEZMAN оформіть угоду вашого клієнта щодо заброньованого активу. Якщо ваш клієнт самостійно бронював актив протягом останніх 30 робочих днів, вам буде нараховано винагороду за реферальною програмою.

Отримайте винагороду

У разі успішної угоди клієнта вам будуть нараховані бонуси у валютному еквіваленті на купівлю власного активу. Таким чином, продаючи більше активів клієнтам, ви зможете придбати свою нерухомість у проектах ZEZMAN за рахунок зароблених бонусів.

  • Підпишіть Угоду про співпрацю
  • Забронюйте актив для клієнта
  • Отримайте підтвердження
  • Оформіть угоду
  • Отримайте винагороду

Екскурсії

Запросіть клієнтів на екскурсію! Вони зможуть краще відчути атмосферу містечка, побувати в демонстраційній квартирі та прогулятися парком.

Розклад екскурсій

12:00, 14:00, 16:00.

Тривалість екскурсії 30 хв.
Без вихідних. Без запису.

Важливо: не забудьте закріпити за собою клієнта перед екскурсією.

Закріпити клієнта

Контакти

+38 063 472-72-70

Ольга Шиманська — менеджер
з агенцій нерухомості

Пн — Пт: 09:00-19:00

Сб — Нд: 09-00-18:00

0 800 303 105

Центр Продажів
ZEZMAN