ZEZMAN - інвестиційно-девелоперський холдинг

Наша місія — будувати нові міста, які надихають людей жити краще.

Тому всі проекти компанії створюються в єдиній концепції ZEZMAN CITY, яка передбачає гармонійний розвиток територій, створення сучасної інфраструктури та створення найкращих умов для підвищення якості життя людей. У портфелі проектів холдингу - житлові містечка ARTVILLE та KEKS, мультифункціональний комплекс URBAN MARKET, ландшафтно-архітектурний парк, школа першого ступеня ARTVILLE Urban School та коворкінг ZEZMAN/Hub.

Сьогодні ми будуємо поліцентричну модель одеської агломерації — коли райони, що прилягають до Одеси, стають сучасними розвиненими центрами тяжіння для мешканців, бізнесу та інвестицій. Наша мета – стати національним девелопером. Створюючи нові міста по всій країні, ми маємо на меті створювати цивілізаційну модель розвитку України, яка допоможе увійти до списку розвинених країн.

У 2022 році ми готуємо до старту створення одразу двох нових міст із застосуванням принципів сучасного урбанізму, які допоможуть переосмислити життя цілої території, наповнять європейською естетикою та новим рівнем комфорту.