ZEZMAN підтримує програму «Економічний патріотизм»

#ZEZMAN_HOLDING

21.04.2022

«Патріот – це той, хто б’ється з ворогом за свою землю. І той, хто вкладається в неї грошима та створює на ній робочі місця.»Володимир Зеленський

Група ZEZMAN повністю підтримує слова Президента України. Ринкова економіка тримається на бізнесі — він сплачує податки, створює робочі місця та залучає іноземні інвестиції у країну. Тому під час війни роль підприємств особливо важлива — вони мають робити все, у рамках моралі та законодавства, щоб залишитися на ринку.

Ми з першого дня війни долучилися до програми «Економічний патріотизм». Продовжуємо будувати житлові містечка KEKS та ARTVILLE, розробляємо нові проекти, виконуємо свої зобов’язання перед партнерами, працівниками та інвесторами.

building-1
building-2

Робимо житло доступнішим

З перших днів війни у ZEZMAN працює оперативний штаб, що намагається зробити житло для українців доступнішим. Він розробив дві програми, яким нема аналогів.

Квартири від 500$

Програма, за якою кожен може внести заставу за свою квартиру у розмірі 500–800$ та підписати договір на розстрочку. Залишок першого внеску за квартиру та платежі можна вносити після скасування воєнного стану.

arenda-2
arenda-1

Ви — економічний патріот

Економічний патріотизм — це не тільки про продовження бізнесу. Це ще й про збереження своїх споживацьких звичок.

Ви — справжній економічний патріот, якщо продовжуєте витрачатися на звичні речі та послуги. Наприклад, доставка їжі або смачна кава зараз — це не розкіш, а підтримка людей, що працюють у цих бізнесах. Те саме з великими купівлями.

Перемога на економічному фронті залежить від вас. Будьте економічним патріотом — живіть зараз, працюйте та допомагайте будувати майбутнє країни!

buisness