Будуємо Україну без зупинок!

#ZEZMAN_CITY

18.04.2022

ZEZMAN — надійний девелопер, партнер та роботодавець. Ми успішно подолали пандемію, стрибки курсу долара та інші потрясіння, що насамперед впливають на ринок нерухомості. У кожному подібному економічному катаклізмі ми не зупиняли будівництво, а, навпаки, нарощували виробничі потужності та запускали нові проекти.

Ми з першого дня війни продовжуємо будівництво житлових містечок. У кожному з них проводимо роботи, дозволені військовою адміністрацією міста.

KEKS

Перша черга будівництва готується до здачі: робимо ремонти у квартирах. Проводимо інженерні комунікації до міста. Паралельно налагоджуємо постачання будматеріалів, щоб відновити повний цикл будівництва.

KEKS

На весну в ARTVILLE було заплановано дві великі події: заселення будинків №14 та №15. І ми не скасували своїх планів! 15 березня почали передавати ключі від будинку №14.

1
2

Активно готуємося до здачі наступного будинку – робимо ремонти у квартирах та підключаємо всі інженерні комунікації.

У решті будинків проводимо фасадні роботи, виконуємо кладку внутрішніх стін, підводимо інженерні комунікації.

ZEZMAN не зупиняє будівництво житлових містечок, проявляючи цим економічний патріотизм. Ми розуміємо, наскільки бізнес важливий для економіки країни, тому робимо все, щоб зберегти його, залучити нових інвесторів та виконувати свої зобов'язання перед існуючими.