Передаємо ключі від будинку №14

#ZEZMAN_CITY

15.03.2022

Доки наші бійці виборюють перемогу на військовому фронті, ZEZMAN перемагає на економічному. Ми єдині в Одесі продовжуємо будівництво та на максимально можливому рівні виконуємо зобов'язання перед інвесторами, партнерами та співробітниками. Продовжуючи працювати, ми виявляємо патріотизм і робимо свій внесок у перемогу. Тому що бізнес є основою ринкової економіки. Без нього неможливо підтримувати життєдіяльність країни, особливо у такий непростий час.

Завершили всі роботи в будинку №14 та розпочинаємо передачу ключів. З новими мешканцями ARTVILLE зв'язуються менеджери, щоб домовитись про зручний час заїзду. Ключі передаємо чергами, починаючи з мешканців верхнього поверху.

Частину робіт у KEKS виконувати заборонено військовою адміністрацією області. Але частина процесів на будівництві все ж таки продовжується. Наприклад, займаємось підведенням комунікацій до житлового містечка. Як тільки ситуація зміниться, ми відновимо ланцюжок поставок матеріалів та продовжимо будівництво у повному обсязі.

Разом із вами ми переможемо. А потім збудуємо нове щасливе життя в ARTVILLE.