Переможець номінації Mixed Use Development

Концепція #ZEZMAN_city отримала міжнародне визнання!

Проект URBAN MARKET від девелопера ZEZMAN отримав нагороду авторитетних європейських експертів міжнародного конкурсу нерухомості European Property Awards 2021–2022.

Вже 26 років поспіль у Великий Британії провідні світові фахівці з урбаністики, архітектури та нерухомості визначають кращі проекти кожного континенту. Цього року ми презентували журі багатофункціональний комплекс URBAN MARKET, що поєднує в собі дитячий садочок, школу, медичний центр, фермерський ринок та створює інфраструктурне наповнення житлового містечка ARTVILLE. Проект отримав високу оцінку професійних експертів та став переможцем у категорії Mixed Use Development.

«Наша місія — будувати міста майбутнього у концепції #ZEZMAN_city, що відповідають найвищим стандартам створення житлових містечок, здатні покращувати якість життя та надихати людей жити краще. Ми пишаємось тим, що вразили експертне європейське журі цілісністю проекту URBAN MARKET: від концепції та архітектури до технологій ресурсозбереження та створення сучасних рекреаційних зон. — коментує перемогу СЕО ZEZMAN Борис Голденштейн.

Проект реалізується з 1 кварталу 2021 року на території житлового містечка ARTVILLE за підтримки Авангардівська ОТГ. Для розробки концепції URBAN MARKET було залучено архітектурний офіс Zelemin architectural office зі Львова.