ZEZMAN Holding at Odesa Building Congress

#ZEZMAN_HOLDING

05.06.2023

Все буде добре. Для кожного з нас

Ми прийняли участь у Odesa Building Congress — конференції, організованої профільною платформою з нерухомості ЛУН та спільнотою маркетмейкерів RED. Вона об’єднала найсильніших представників одеського девелопменту навколо актуального питання: «Що буде далі з ринком нерухомості?».

За рік війни ми з вами зробили багато роботи, ми заклали фундамент, створили стартовий майданчик для майбутнього успіху, але це лише початок. Настав час жити в парадигмі миру! Будувати плани, втілювати їх та досягати успіху.

Борис Голденштейн, СЕО ZEZMAN Holding

Виступ СЕО

Тези, що ми принесли на цю зустріч, стосуються досвіду Ізраїлю та паралелей з ситуацією в Україні. Ізраїль знаходиться у стані війни 75 років, але при цьому:

  • Виростив ВВП на 1860% (це не друкарська помилка!) порівняно з 1980 роком
  • Має четверту за ефективністю економіку в світі.
  • Займає 2 місце в світі за кількістю нових компаній на рік.
  • Приймає 3,5 млн туристів на рік

Ось що значить «Жити в парадигмі миру».

Показники Ізраїлю повністю досяжні для України. Ми маємо все для цього: від талановитих, творчих, розумних громадян до підтримки світової спільноти. Тому все буде добре. Для кожного з нас. Головне — націлитись на успіх та починати жити в пардигмі миру.

Сьогодні наша сила — в єдності на всіх фронтах: воєнному, соціальному, політичному та економічному. Обмін досвідом між компаніями став важливою частиною стратегії відновлення ринку. Тому такі конференції, як Odesa Building Congress дуже корисні для всіх компаній-учасниць і, як результат, для їх клієнтів.