МИ БУДУЄМО МІСТА

Ми будуємо міста, які надихають людей жити краще. Міста, що здатні змінювати вигляд країни, позитивно впливати на економіку та розвиток суспільства, підвищувати якість життя людей.

Ми покращуємо життя людей. Створюємо надихаючі міста, розвиваємо ідентичність території, підвищуємо якість української Землі, розробляємо інноваційні технології та інвестиційні проекти.

ZEZMAN 2023

15 об'єктів

здано в експлуатацію

20% +

річних для наших інвесторів за реалізованими проектами

5 090 чел.

стали нашими мешканцями

179 га

запроектованої площі на землі, яка перебуває у власному управлінні

ZEZMAN 2026

186 257 м2

комерційної нерухомості

42 400

квартир здано та будується

355 будинків

здано та будується

111 га

парків та рекреаційних зон

ZEZMAN CITY

Наші міста відрізняються за архітектурою, наповненням, настроєм та ціновою категорією. Але їх поєднує єдина ключова концепція.

РІЗНІ МІСТА,

ЄДИНА КОНЦЕПЦІЯ

Концепція передбачає створення нових українських міст сталого розвитку, які сприяють розвитку суспільства, розвивають менталітет, традиції та культуру, формують принципово нову систему цінностей.

140 646 м2

площа об'єкту

40

будинків

6 825

жителів

Дізнатися більше
про KEKS

13 288 м2

комерційної нерухомості

17 018 м2

зелених терас

3 206 м2

для садочку, школи та полікліники

Дізнатися більше
про Urban Market

50

учнів

4

навчальні класи

5

розвиваючих гуртків за інтересами

Дізнатися більше
про Urban School
  • Житлові містечка
  • dwells
  • ARTVILLE
  • KEKS
  • Urban Market
  • Urban School
  • Артвілевський парк

ЦІННОСТІ ZEZMAN

Філософія, естетика та функціональність наших проектів базуються на трьох ключових цінностях ZEZMAN. Вони лягають в основу всього, що ми робимо: від пошуку найкращої земельної ділянки та використання зелених технологій до організації громадських просторів та свят для мешканців.

#PEOPLE FIRST

Створюємо затишні будинки, житлові комплекси та сучасні містечка, щоб надихати людей жити краще. Нам важливо, щоб мешканці відчували себе більш відкритими, щасливими та реалізували себе у спільноті однодумців.

#HELICOPTER VIEW

Наші проекти створені та розвиваються за принципами сталого розвитку, екологічності та бережливого ставлення до природи. Це дозволяє проектам у перспективі зростати, розвиватися та розкривати потенціал регіону.

#COMFORT 360°

Кожен девелоперський проект ZEZMAN це цілісна екосистема, наповнена необхідною інфраструктурою, естетикою і першокласним сервісом. Такий підхід забезпечує високу ліквідність та інвестиційну привабливість активів.

SMART&SIMPLE

Наслідуємо філософію "smart&simple" — досягаємо ідеального балансу естетики та функціональності кожного об'єкта, застосовуючи найкращі світові практики сучасного проєктування та дизайну міст, враховуючи актуальні тренди в архітектурі та урбаністиці.

Дізнатись більше

ZEZMAN POWER

Внутрішня сила та мотивація, бажання долати себе заради високих досягнень – особлива риса кожного співробітника ZEZMAN. Ця сила допомагає всій команді створювати великі проекти, що надихають. Ми підтримуємо та розвиваємо її.

#ZEZMAN SPORT

Характер чемпіонів потребує постійних тренувань. Марафони, запливи, забіги, чемпіонати – команда ZEZMAN завжди у грі!

#ZEZMAN SMART

Настільні ігри, спільні екскурсії та пікніки розвивають наш командний дух, вчать приймати нестандартні рішення та розробляти креативні стратегії.

#ZEZMAN CAREER

Вражаючі масштаби та різноманітність проектів стають викликом для найкращих спеціалістів галузі. Приєднуйтесь до команди тих, хто сягає успіхів!»