ZEZMAN - інвестиційно-девелоперський холдинг

Наша місія — будувати нові міста, які надихають людей жити краще.

Всі проекти компанії створюються в єдиній концепції ZEZMAN CITY, яка передбачає гармонійний розвиток територій, створення сучасної інфраструктури та найкращих умов для підвищення якості життя людей. У портфелі проектів холдингу - житлові містечка ARTVILLE та KEKS, мультифункціональний комплекс URBAN MARKET, ландшафтно-архітектурний парк, освітній центр ARTVILLE Urban School та коворкінг ZEZMAN/Hub.

Сьогодні ми будуємо поліцентричну модель одеської агломерації — коли райони, що прилягають до Одеси, стають сучасними розвиненими центрами тяжіння для мешканців, бізнесу та інвестицій. Наша мета – стати національним девелопером. Створюючи нові міста по всій країні, ми маємо на меті створювати цивілізаційну модель розвитку України, яка допоможе увійти до списку розвинених країн.

У 2022 році ми готуємо до старту створення одразу двох нових міст із застосуванням принципів сучасного урбанізму, які допоможуть переосмислити життя цілої території, наповнять європейською естетикою та новим рівнем комфорту.

ZEZMAN PHOTO

ZEZMAN projects