ZEZMAN на культурному фронті

Array

26.04.2022

Група ZEZMAN прагне до перемоги на всіх доступних їй фронтах — економічному, воєнному та культурному. Ми не тільки продовжуємо пітдримувати сили оборони та будувати міста, а ще й прагнемо укріпити нашу національну самоідентифікацію.

#КолірМиру: забезпечуємо Одесу прапорами

З перших днів війни від комунальних служб почала надходити інформація, що містом ходять диверсанти та знімають українські прапори з фасадів. Адміністрація Одеси звернулася до підприємців з проханням надавати нові прапори або тканину для їх пошиву.

Ми передали 500 двоколорів та величезний прапор, площею 200 м2.

Пошиття нових прапорів не вирішувало проблему з їх крадіжкою. Тому компанія ZEZMAN разом з адміністрацією міста запустила флешмоб #КолірМиру. Запропонували усім не байдужим створювати прапори, що неможливо поцупити — малювати синє-жовті смуги на фасадах будинків.

У підтримку флешмобу надали комунальним службам Одеси 300 літрів фарби, що роздали всім бажаючим одеситам. Фарби вже перетворилися на більш як 1,5 тисячі прапорів.

flag1
flag2
flag3
flag4
Малюємо патріотичні мурали

Мурали для нас — особливий вид мистецтва. За його допомогою ми висловлюємо своє бажання покращити життя людей в естетичному сенсі. Тому тут ми не змогли залишитись осторонь та, за підтримки міської влади, намалювали 2 патріотичних мурали у центрі Одеси. Це сюжети про майбутню квітучу Україну та про те, що Україна — в серці кожного з нас.

maural1
maural2
maural1
maural2
Нав’язали стрічки у капсульному парку

Прикрасили разом з мешканцями ARTVILLE одну з капсул парку стрічками-прапорцями. Тоді вони вперше від початку війни вийшли всі разом в парк, щоб провести час разом з дітьми та сусідами, отримати позитивні емоції та трохи відволіклися від новин.

Тепер з висоти пташиного польоту видно, що ARTVILLE — це Україна.

День української мови у ZEZMAN

Мова — це національний фундамент. Немає мови — немає національності. Тому, коли ворог в принципі заперечує існування України, як національної держави, так важливо зберігати та розвивати українську мову.

Наша компанія підтримує співробітників, які бажають проявляти свою ідентичність. Тому призначили кожен вівторок у ZEZMAN — днем української мови.

den-movy
Здобуваємо щасливе майбутнє

У новий історичний етап ми всі прагнемо до посилення своєї національної самоідентифікації, глибшого вивчення української мови та культури. ZEZMAN підтримує і стимулює це прагнення серед одеситів, мешканців своїх містечок та команди.

Разом переможемо на всіх фронтах! Слава Україні!