СТАЛЕВИЙ СИМВОЛ ДОВІРИ

#ZEZMAN_HOLDING

16.02.2023

Рік незламності, боротьби, тяжкої праці та важливих перемог! Рік, що назавжди змінив нас та об’єднав суспільство навколо найважливішого — цінності мирного щасливого життя у себе вдома.

Від першого дня війни ми в ZEZMAN Holding старанно працюємо заради реалізації цієї цінності. Ми зводимо будинки, здаємо ключі від квартир з ремонтом та тримаємо слово перед інвесторами. Ми вирішили закарбувати у сталь наші з вами перемоги за цей важливий рік та встановили пам’ятну табличку на новому будинку у містечку KEKS, разом з тим і відзначити початок передачі ключів другого будинку.

«Ця пам’ятна табличка — сталевий символ нашої наполегливої праці, символ вашої довіри, символ спільної сталевої віри у ЗСУ та перемогу України! Навіть під час війни, ZEZMAN Holding кожен день працює заради розбудови майбутнього нашої країни, розвитку нашої громади та заради мирного життя українців»підкреслив СЕО та засновник холдингу Борис Голденштейн на церемонії відкриття.

У церемонії також взяли участь голова Авангардівської територіальної громади Сергій Хрустовський, почесні гості із лав ЗСУ, наші шановні інвестори та команда. Ми дякуємо кожному за підтримку, віру у нас та сумлінну працю заради щасливого майбутнього України.

Слава Україні!