#КолірМиру в Авангарді: свято вишиванки та збір допомоги для Миколаєва

#ZEZMAN_HOLDING

30.05.2022

ZEZMAN Holding прагне підтримати команду, партнерів, мешканців та всіх небайдужих українців у бажанні висловити свою громадянську позицію. У тому числі для цього ми започаткували ініціативу #колірмиру, що вже охопила всю Одесу. Новим проявом цієї ініціативи, за підтримки Авангардівської громади, стало пишне та різнобічне свято вишиванки.

День вишиванки у Авангарді
День вишиванки за підтримки Авангардівської громади

Величезний прапор

Ми організували урочисте розгортання величезного двоколору, на якому кожен бажаючий зміг висловити свою вдячність та підтримку нашим захисникам. За декілька днів до цього, у офісі, прапор розписали члени #zezman_team, що не мали змоги побувати на святі. Бо ми працюємо кожен день.

Флаг України
Розпис прапору для бійців

Допомога Миколаєву

Миколаїв став міцним щитом, що захищає мирне життя в Одесі та області. І зараз він потребує підтримки своїх сусідів, нашої підтримки. Тому ZEZMAN Holding, разом з Авангардівською ОТГ, організував збір гуманітарної допомоги. Дякуємо всім, хто долучився! Зібране вже передали до волонтерського центру, що займається розподілом по конкретним містам та селищам.

У складні часи важливо відчувати, що ми — єдина сила, що ми маємо спільні думки, бажання та мету. Тому так багато людей воліє висловити свою громадянську позицію у різних формах: від малювання прапорів на своїх будинках до зборів на свята вишиванки у всіх містах та містечках країни. ZEZMAN Holding намагається згуртувати навколо таких патріотичних акцій мешканців містечок, команду та партнерів. І це свято показало, що всі зусилля — не марні. Разом ми сила. Разом переможемо. Слава Україні!