Фіналіст конкурсу

ZEZMAN - фіналіст конкурсу Partnership for Sustainability Award 2021 у номінації "Економічне зростання, сталий розвиток міст, інфраструктури та громад".

Премія Partnership for Sustainability Award – головна нагорода мережі Глобальний договір ООН в Україні за сталий розвиток, світ, екологічне та економічне лідерство.

Конкурс об'єднує помітні досягнення, які стали можливими завдяки тому, що підприємства, місцеві спільноти та уряд працюють разом для досягнення сталого розвитку та збереження довкілля, миру, соціальних та економічних результатів. Це, у свою чергу, дозволяє відповідальному бізнесу отримати визнання як на національному, так і міжнародному рівні. Цього року на конкурс було подано близько 100 заявок із країн Східної Європи.

Проект ZEZMAN, що вийшов у фінал конкурсу, був реалізований спільно з Авангардівською територіальною громадою. Результатом цього партнерства стала реновація спортивного майданчика та відкриття великого спортивного простору у смт Авангард.

Важливим завданням для нас стало облаштування сучасного місця для занять спортом та фізичної активності мешканців найближчих районів. До реновації стадіон виглядав занедбаним футбольним полем, обнесеним огорожею. Після завершення проекту у смт Авангард з'явилися:

  • ✅ велике футбольне поле з трибунами для вболівальників,
  • ✅ два відкриті поля для міні-футболу,
  • ✅ поле-трансформер для різних видів спорту,
  • ✅ кругова бігова доріжка,
  • ✅ місце для силових тренувань,
  • ✅ адміністративний корпус.

Оновлений стадіон дозволив комфортно та безпечно займатися спортом усім охочим мешканцям Авангарду. Наприклад, мешканці району організували команду з футболу, волейболу та проводять аматорські турніри.

Ми вдячні журі за високу оцінку та впевнено плануємо наступні кроки щодо досягнення цілей сталого розвитку!"